KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13294186
nr 1329 4186
Oidentifierad konstnär. Signerad, segelbåtar. Olja på pannå, 48x60 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
900 kr
måndag 25 maj 2020
kl 19:39:22
100 kr
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr